• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Hakkımızda

 Turbomak   
    
TURBOMAK OTOMOTİV SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Garrett, Holset, Borg Warner, KKK, Schwitzer, Turbo Driven, IHI, MHI, Komatsu KTR ve diğer çeşit marka turboların tamirini ve orijinal sıfır turbo satışlarını Mersinli / İZMİR servisinde yapmaktadır.

       2010 Yılında, TURBOMAK OTOMOTİV SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ‘i Makine Mühendisi Çağrı ÇERİ tarafından kurulmuştur. Dürüstlük, Hoş görü, Güler yüz, Kanaatkârlık kendisine temel edindiği ilkelerinden asla ödün vermeden çalışarak, yaklaşık 8 senedir Ses Balans - Mil Balans - Westgade (Elektronik) makineleri ile sektörde öncü kuruluşlardan biri olarak hizmet vermektedir.

       Hususi Araç, Kamyon, otobüs, jeneratör, marin ve iş makineleri ( komatsu, cat, cattepillar, hyundai, ... ) turbolarında, orjinal komple turbo ve yedek parçalarını ithal ederek, satış ve satış sonrası, tamir ve bakım hizmeti vermektedir. Bununla birlikte müşterilerine Garrett, Holset, Schwitzer, IHI, KKK ve Mithsubishi marka turbolarında geniş bir yelpazede hizmetini sunmaktadır.
 
       Bir dünya markası olma yolunda ilerleyen TURBOMAK OTOMOTİV SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ‘i kaliteden ödün vermeden yüksek teknoloji ve çağa ayak uyduran hizmetini sizlerle buluşturmaktan onur ve gurur duyar.

          Güler yüzlü çalışanları ile sektöre girdiği günden beri damga vuran firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemiyle Mersinli / İZMİR de hizmet vermeye devam etmektedir.