• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
IHI Turbochargers
IHI Turbochargers
Garrett by Honeywell
Garrett by Honeywell
Holset Turbochargers
Holset Turbochargers
KKK BorgWarner & Schwitzer
KKK BorgWarner & Schwitzer

Anasayfa

TURBOMAK OTOMOTİV olarak ;

 

"İşimizi gerçekten severek yapıyoruz."
Belki de başarımızın tek ve yegâne sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. TURBOMAK ekibine dâhil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

"İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz." 
Çünkü sürekli yenilenen bu teknoloji zamanında müşteri memnuniyeti odaklı çalışabilmemizin en önemli ilklerinden biri olduğunu düşünüyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimize, sorunsuz sıfırdan farksız turbolar verebilecek şekilde uyarlamaya çalışarak sürekli yenilenen hayatımızda güven vermeye devam ediyoruz.

"Bahane değil çözüm üretiyoruz."
Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor ve hassas bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok dış etken ve sorunlardan dolayı bozulan turbo sorunları ile karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden kaynaklandığına dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, garanti dahilinde veya garanti dahilinde olmayan turboların tekrar revizyon gerektirdiği kısımda  "bahaneler" değil "çözümler" üretiyoruz.

  Turbomak